EagleTurf

Produkty

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku sztucznej trawy wykorzystaliśmy przy opracowaniu innowacyjnych modeli trawy Eagle Turf. Stworzona przez nas nowa marka jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Zastosowanie zaawansowanych technologii produkcji, najlepszych materiałów oraz przeprowadzenie wnikliwych badań rozwojowych pozwoliło na stworzenie produktu wysokiej jakości w przystępnej dla inwestorów, polskiej cenie. Parametry trawy Eagle Turf są porównywalne, a w niektórych przypadkach przewyższające cechy najbardziej zaawansowanych produktów konkurencyjnych.

Pordukty EagleTurf

EagleTurf – Nasz wkład w Twoje zwycięstwa!

Rozwój młodzieży poprzez sport był dla nas inspiracją przy projektowaniu i pracach badawczych nad nowymi modelami trawy. Dzięki nim opracowaliśmy produkty dające możliwość gry na nawierzchni porównywalnej do naturalnej murawy jaką możemy spotkać na profesjonalnych stadionach. Przy czym trawy Eagle Turf są tańsze w utrzymaniu oraz mogą być intensywniej eksploatowane niż trawa naturalna.

Wszelkie parametry nawierzchni jak toczenie i odbicie piłki, przyczepność i elastyczność (potwierdzone końcowymi badaniami) dają poczucie gry na murawie naturalnej oraz spełniają wymogi stawiane sztucznej trawie przez FIFA. Właśnie takie cechy pozwalają młodemu piłkarzowi na odpowiedni rozwój umiejętności techniki gry, dbając równocześnie o prawidłowy rozwój jego organizmu, chroniąc stawy przed przeciążeniami. Występują one podczas gry na nierównych nawierzchniach o zbyt dużej przyczepności i twardości, jakie można spotkać na obecnych boiskach dla młodzieży. Przystępna cena produktu daje możliwość korzystania z idealnej nawierzchni szerokiemu gronu odbiorców na lokalnych boiskach, nie zaś tylko zawodowcom na profesjonalnych stadionach.

Modele traw EagleTurf:

Trawy piłkarskie:

Fibrylowane PE:

  • EagleTurf 60F
  • EagleTurf 60F Xtr

Produkty EagleTurf

Monofilament PE:

  • EagleTurf 60M
  • EagleTurf 60M Xtr
  • Eagle Turf NDT 40
  • Eagle Turf PR SM 60
  • Eagle Turf STG 60
  • Eagle Turf ULS 60
  • Eagle Turf Trio-Spine 60M

Produkty EagleTurf

Eagle Turf 60M Xtr

Włókno monofilowe, duża gęstość, bardzo dobre parametry grywalności.

Eagle Turf 60M Xtreme

Eagle Turf PR SM 60

Włókno o profilu łukowatym S zapewnia lepszą sprężystość dzięki czemu piłka toczy się po powierzchni włókien jak na trawie naturalnej.

Eagle Turf Prime SM

Eagle Turf STG 60

Włókno monofilowe proste wzmocnione rdzeniem o podwyższonej sztywności. Po każdym odkształceniu samoistnie się prostuje i wraca do pionowej pozycji.

Eagle Turf Stemgrass

Eagle Turf ULS 60

Włókna w modelu ULS mają przekrój owalny, który charakteryzuje się wyjątkową odpornością na zużycie dzięki czemu po wielu latach użytkowania trawa zachowuje swój pierwotny charakter.

Eagle Turf Ultrasport

Eagle Turf Trio-Spine 60M

Unikalna technologia konstrukcji włókna. Duża grubość oraz wyjątkowa sprężystość zapewniają pionową pozycję. Po każdym przechyleniu włókno wraca do swojej naturalnej pozycji.